Dla dorosłych

Kursy językowe dla dorosłych

Rodzaje kursów dla dorosłych

  • Nazwa kursu : 3A ( dla osób zaczynających przygodę z językiem obcym)
  • Nazwa kursu : 3B ( poziom podstawowy)
  • Nazwa kursu : 3C ( poziom zaawansowany)

Kursy dla dorosłych to zajęcia językowe osób, które mogą utrwalić i uporządkować już posiadaną wiedzę jak i rozpocząć naukę języka angielskiego od podstaw. Materiał dydaktyczny kursu został opracowany na bazie sytuacji, które mają miejsce w życiu codziennym. A odpowiednio dobrane strategie metodyczne nauczania pozwalają na maksymalne wykorzystanie czasu nauki.

To kurs dla dorosłych, zawierający ciekawe informacje z różnych dziedzin kultury, nauki i życia społecznego. W tym kontekście wprowadzany jest język codziennej, naturalnej komunikacji, która jest bazą całego kursu.

Szczególny nacisk kładziemy na rozwijanie umiejętności komunikacyjnych: nowo poznane słownictwo i gramatyka są natychmiast w twórczy sposób wykorzystywane przez słuchaczy w ich wypowiedziach.

Zajęcia prowadzone w małych grupach przez lektorów mających doświadczenie oraz odpowiednie przygotowanie metodyczne i pedagogiczne. Podczas całego kursu słuchacz systematycznie weryfikuje nabytą wiedzę wypełniając testy Unit tests lub Progress tests. Zajęcia odbywają się popołudniu, raz w tygodniu (90 min.)